;
Kúpte bajk a zlepšite svoj skill

Kúpte bajk a zlepšite svoj skill

Milí priatelia,

keďže záujem o bicyklovanie neustále rastie a mnohí z vás sa chcú svoj bicykel naučiť ovládať čo najlepšie, či už kvôli vyššej bezpečnosti alebo čo najväčšej radosti z jazdy, pripravili sme pre vás parádny benefit v podobe tréningov pod vedením skúsených inštruktorov z Be A Rider.

 

 

 

Ako to funguje?

Ak si u nás kúpite akýkoľvek mtb bicykel v minimálnej hodnote 2000€, darujeme Vám k nemu balík individuálnych tréningov s jedným z certifikovaných inštruktorov z Be A Rider.

V tomto balíku sú 3x2 hodiny, počas ktorých sa Vám bude inštruktor naplno venovať, prípadne sa s ním môžete dohodnúť aj na inom rozložení hodín. Termíny a všetko ostatné si sami dohodnete tak, ako Vám to bude vyhovovať. Tréningy prebiehajú obvykle na Železnej studničke alebo na Kamzíku, teda v Bratislave.

Hodnota tréningov je 140€, my Vám ich darujeme k novému bicyklu ako poďakovanie za nákup a aby ste sa mohli tešiť, že svoje jazdenie posuniete na novú úroveň..  ;)

Ak máte akékoľvek obavy alebo pochybnosti ohľadne svojich cyklistických zručností, naozaj ich mať nemusíte - chalani sa vedia venovať všetkým úrovniam cyklistov, od začiatočníkov až po pokročilých. Sami aktívne jazdia, zúčastňujú sa pretekov a s trénovaním majú niekoľkoročné skúsenosti.

Kto sú Be A Rider?

Zakladateľom je Samo Pivko, ktorý aktívne jazdí za náš tím Bajkula Riders Bratislava a trénovanie ho baví natoľko, že sa mu rozhodol venovať naplno v tomto projekte. Aj keď Be a Rider vznikol len pomerne nedávno, Samo nazbieral skúsenosti s vedením tréningov na downhillových a enduro kempoch Filipa Polca a pri tréningoch pre OZ Pedál.

Druhým členom a spoluzakladateľom je Peter Onduš, ktorý taktiež robil inštruktora po boku Filipa Polca na podujatiach Pumptrack Slovakia a trénuje aj pre OZ Pedál.   

Viac info o chalanoch a Be a Rider nájdete na ich webe - bearider.sk

 

Ak vás naša ponuka oslovila, budeme radi, ak sa zastavíte u nás v obchode.. ;)

 

Tešíme sa na vás!

váš BAJKULA tím