;
Hľadáme šikovného kolegu - mechanika!

Hľadáme šikovného kolegu - mechanika!

Do nášho tímu hľadáme posilu - šikovného a komunikatívneho kolegu - mechanika.

 

 

 

 

 

Mechanik

Práca v dynamicky rozvíjajúcej sa oblasti cyklistického biznisu. Špecializovaná kamenná prevádzka, ktorá sa zaoberá nadštandardným predajom a službami pre cyklistov.

Pracovná náplň mechanika:

servis bicyklov; príjem, spracovanie a výdaj zákaziek; diagnostika a poradenstvo pre klientov; ponuka, predaj komponentov, dielov, ktoré sú potrebné pre servis; práca s pokladňou, skladanie a nastavovanie nových bicyklov pre predaj, garančné a záručné servisné prehliadky

Od mechanika bicyklov požadujeme:

Výbornú komunikačnú a obchodnícku zručnosť. V každodenných situáciách musí náš zamestnanec komunikovať  slovne aj písomne - prostredníctvom e-mailov.

Vzdelanie: stredoškolské
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Iternet (e-mail, www) – základy

Čistý register trestov

Uchádzač o pozíciu Mechanika musí samostatne zvládať všetky servisné úkony:

vypletanie a centrovanie kolies, nastavenie radiaceho a brzdového mechanizmu, prekáblovanie a oživenie radiaceho a brzdového mechanizmu, odvzdušňovanie a oprava hydraulických bŕzd, rozloženie a zloženie kónusových a priemyselných nábojov, rozloženie a premazanie hlavového a stredového zloženia, základný servis odpružených vidlíc čistenie a výmena oleja, nitovanie a rozpájanie reťaze, obúvanie a vyzúvanie plášťov s opravou defektu, skúsenosti s montážou doplnkov (blatníky, cyklo počítače, osvetlenie, nosiče a ostatné)

Výhodou pre uchádzača sú aj tieto znalosti a skúsenosti:

Prax v pozícii servisného technika bicyklov  a dostatočné skúsenosti s bicyklovým servisom. Všeobecná strojárska technická zručnosť. Reprezentatívne vystupovanie. Znalosť cudzích jazykov: Anglický, Nemecký. Vodičský preukaz typu B. Samostatnosť pri práci a schopnosť riešiť problémy bez pomoci druhých. Pozitívny vzťah k športu a cyklistike sú neodmysliteľnou súčasťou osobnosti, ktorá má pracovať v športovom obchode

Mzda: do 1360 € brutto, individuálne ohodnotenie podľa výkonu

Pracovná doba: utorok - sobota

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na office@bajkula.sk, priložte motivačný list a svoj životopis a do predmetu mailu napíšte názov pozície, čiže Mechanik.

Zaslaním svojho ML a životopisu súhlasíte so spracúvaním uvedených osobných údajov spoločnosťou bajkula, s.r.o. podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov na účel výberového konania na danú pracovnú pozíciu. Tento súhlas platí 1 rok a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Ďakujeme.