;
Hľadáme šikovného kolegu - predajcu

Hľadáme šikovného kolegu - predajcu

Do nášho tímu hľadáme posilu - šikovného a komunikatívneho kolegu - predajcu.

 

 

 

 

 

Predajca

Práca v dynamicky rozvíjajúcej sa oblasti cyklistického biznisu. Špecializovaná kamenná prevádzka, ktorá sa zaoberá nadštandardným predajom a službami pre cyklistov.

Pracovná náplň predajcu:
Aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom. Poskytovanie odborného poradenstva. Uzatváranie splátkových zmlúv, práca s pokladňou. Starostlivosť o vizibilitu predajne. Manipulácia s tovarom (sklad, predajňa). Ďalšie činnosti podporujúce predaj.

Od predajcu požadujeme:

Výbornú komunikačnú a obchodnícku zručnosť. V každodenných situáciách musí náš zamestnanec komunikovať slovne a tiež písomne prostredníctvom e-mailov.

Vzdelanie:

stredoškolské
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. Stupňa

Počítačové znalosti - používateľ:

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Internet (e-mail, www) – pokročilý

Čistý register trestov

Výhodou pre uchádzača sú aj tieto znalosti a skúsenosti:

Prax v oblasti predaja  a starostlivosti o zákazníkov. Znalosť cudzích jazykov: Anglický, Nemecký (iné). Vodičský preukaz typu B. Samostatnosť pri práci a schopnosť riešiť problémy bez pomoci druhých. Pozitívny vzťah k športu a cyklistike sú neodmysliteľnou súčasťou osobnosti, ktorá má pracovať v športovom obchode. Základné skúsenosti s bicyklovým servisom.

Mzda: do 1040 € brutto, individuálne ohodnotenie podľa výkonu

Pracovná doba: utorok - sobota

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na office@bajkula.sk, priložte motivačný list a svoj životopis a do predmetu mailu napíšte názov pozície, čiže Predajca.

Zaslaním svojho ML a životopisu súhlasíte so spracúvaním uvedených osobných údajov spoločnosťou bajkula, s.r.o. podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov na účel výberového konania na danú pracovnú pozíciu. Tento súhlas platí 1 rok a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.


Ďakujeme.